MASMCJ7.5CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ7.5CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCJ7.5CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
listoch: MASMCJ7.5CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
144 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCJ7.5CA
Číslo dielu MASMCJ7.5CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13043 pcs Dátový hárok MASMCJ7.5CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.9V
Napätie - porucha (Min) 8.33V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-6080
1086-6080-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 116.3A