MASMCJ43CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ43CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCJ43CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
listoch: MASMCJ43CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
144 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCJ43CA
Číslo dielu MASMCJ43CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12184 pcs Dátový hárok MASMCJ43CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 43V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 69.4V
Napätie - porucha (Min) 47.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-6032
1086-6032-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.6A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCJ45CA
MASMCJ45CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Skladom: 13460 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJ45CA.pdf
RFQ
MASMCJ48A
MASMCJ48A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Skladom: 13187 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJ48A.pdf
RFQ
MASMCJ43CAE3
MASMCJ43CAE3
popis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB