MASMCJ26CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ26CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCJ26CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
listoch: MASMCJ26CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
144 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCJ26CAE3
Číslo dielu MASMCJ26CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15433 pcs Dátový hárok MASMCJ26CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-6009
1086-6009-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 35.6A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCJ28A
MASMCJ28A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Skladom: 16241 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJ28A.pdf
RFQ
MASMCJ30AE3
MASMCJ30AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Skladom: 15973 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJ30AE3.pdf
RFQ
MASMCJ26CA
MASMCJ26CA
popis: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB