MASMCJ120A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ120A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCJ120A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120V 193V DO214AB
listoch: MASMCJ120A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
157 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCJ120A
Číslo dielu MASMCJ120A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 120V 193V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14078 pcs Dátový hárok MASMCJ120A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 120V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 193V
Napätie - porucha (Min) 133V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-5946
1086-5946-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 7.8A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCJ120AE3
MASMCJ120AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 120V 193V DO214AB