MASMCG90CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCG90CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO215AB
listoch: MASMCG90CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
141 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCG90CA
Číslo dielu MASMCG90CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13584 pcs Dátový hárok MASMCG90CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-5842
1086-5842-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCGLCE10AE3
MASMCGLCE10AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Skladom: 9235 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCGLCE10AE3.pdf
RFQ
MASMCG9.0CA/TR
MASMCG9.0CA/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: HI REL TVS
Skladom: 11780 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCG9.0CA/TR.pdf
RFQ
MASMCG90A
MASMCG90A
popis: TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Stiahnuť ▼: MASMCG90A.pdf
MASMCG9.0AE3
MASMCG9.0AE3
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Stiahnuť ▼: MASMCG9.0AE3.pdf
MASMCG9.0CAE3
MASMCG9.0CAE3
Stiahnuť ▼: MASMCG9.0CAE3.pdf
MASMCG9.0CA
MASMCG9.0CA