MASMCG85CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCG85CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO215AB
listoch: MASMCG85CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
141 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCG85CAE3
Číslo dielu MASMCG85CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11972 pcs Dátový hárok MASMCG85CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-5835
1086-5835-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCG85A
MASMCG85A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Skladom: 14584 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCG85A.pdf
RFQ
MASMCG85CA
MASMCG85CA
výrobcovia: Microsemi