MASMCG7.5A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCG7.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
listoch: MASMCG7.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
152 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCG7.5A
Číslo dielu MASMCG7.5A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15086 pcs Dátový hárok MASMCG7.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.9V
Napätie - porucha (Min) 8.33V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-5808
1086-5808-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 116.3A Kapacita @ Frekvencia -