MASMCG64AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCG64AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AB
listoch: MASMCG64AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
152 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCG64AE3
Číslo dielu MASMCG64AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15472 pcs Dátový hárok MASMCG64AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-5801
1086-5801-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.6A Kapacita @ Frekvencia -