MASMCG6.5CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCG6.5CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
listoch: MASMCG6.5CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
141 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCG6.5CA
Číslo dielu MASMCG6.5CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12081 pcs Dátový hárok MASMCG6.5CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.2V
Napätie - porucha (Min) 7.22V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-5794
1086-5794-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 133.9A Kapacita @ Frekvencia -