MASMCG33CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCG33CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
listoch: MASMCG33CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
141 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCG33CAE3
Číslo dielu MASMCG33CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13064 pcs Dátový hárok MASMCG33CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-5751
1086-5751-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 28.1A