MASMBJSAC12E3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC12E3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMBJSAC12E3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19V DO214AA
listoch: MASMBJSAC12E3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
131 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMBJSAC12E3
Číslo dielu MASMBJSAC12E3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 12V 19V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11138 pcs Dátový hárok MASMBJSAC12E3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 19V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-5633
1086-5633-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 25A
Kapacita @ Frekvencia 30pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMBJSAC18
MASMBJSAC18
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA
Skladom: 13899 pcs
Stiahnuť ▼: MASMBJSAC18.pdf
RFQ
MASMBJSAC12
MASMBJSAC12
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 12V 19V DO214AA