MASMBJ6.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ6.5CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMBJ6.5CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
listoch: MASMBJ6.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
167 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMBJ6.5CAE3
Číslo dielu MASMBJ6.5CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15584 pcs Dátový hárok MASMBJ6.5CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.2V
Napätie - porucha (Min) 7.22V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-5583
1086-5583-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 53.6A