MASMBJ24CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMBJ24CA/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MASMBJ24CA/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMBJ24CA/TR
Číslo dielu MASMBJ24CA/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 13939 pcs Dátový hárok MASMBJ24CA/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 38.9V
Napätie - porucha (Min) 26.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená MASMBJ24CA/TRMS
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 15.4A