MASMBJ160CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ160CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMBJ160CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AA
listoch: MASMBJ160CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
167 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMBJ160CAE3
Číslo dielu MASMBJ160CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 160V 259V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15286 pcs Dátový hárok MASMBJ160CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 160V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 259V
Napätie - porucha (Min) 178V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-5485
1086-5485-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 2.3A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMBJ170A
MASMBJ170A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Skladom: 18241 pcs
Stiahnuť ▼: MASMBJ170A.pdf
RFQ
MASMBJ160CA
MASMBJ160CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 160V 259V DO214AA