MASMBG7.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG7.5CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMBG7.5CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA
listoch: MASMBG7.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
177 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMBG7.5CAE3
Číslo dielu MASMBG7.5CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15981 pcs Dátový hárok MASMBG7.5CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.9V
Napätie - porucha (Min) 8.33V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-5405
1086-5405-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 46.5A