MASMBG170A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG170A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMBG170A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO215AA
listoch: MASMBG170A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
164 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMBG170A
Číslo dielu MASMBG170A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 170V 275V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 16879 pcs Dátový hárok MASMBG170A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 170V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 275V
Napätie - porucha (Min) 189V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-5296
1086-5296-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 2.2A Kapacita @ Frekvencia -