MART100KP40CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP40CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MART100KP40CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 78.6V CASE 5A
listoch: MART100KP40CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MART100KP40CA
Číslo dielu MART100KP40CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 78.6V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4453 pcs Dátový hárok MART100KP40CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 78.6V
Napätie - porucha (Min) 44.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 100000W (100kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-5190
1086-5190-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) -
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MART100KP400AE3
MART100KP400AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 400V 787V CASE 5A
Skladom: 5197 pcs
Stiahnuť ▼: MART100KP400AE3.pdf
RFQ
MART100KP40CAE3
MART100KP40CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 40V 78.6V CASE 5A