MART100KP280CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP280CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MART100KP280CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
listoch: MART100KP280CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MART100KP280CA
Číslo dielu MART100KP280CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 280V 552V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5055 pcs Dátový hárok MART100KP280CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 280V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 552V
Napätie - porucha (Min) 311V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 100000W (100kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-5174
1086-5174-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) -
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MART100KP260A
MART100KP260A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 260V 512V CASE 5A
Skladom: 4299 pcs
Stiahnuť ▼: MART100KP260A.pdf
RFQ
MART100KP280AE3
MART100KP280AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
Skladom: 4029 pcs
Stiahnuť ▼: MART100KP280AE3.pdf
RFQ
MART100KP280CAE3
MART100KP280CAE3