MART100KP170A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP170A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MART100KP170A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 334V CASE 5A
listoch: MART100KP170A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MART100KP170A
Číslo dielu MART100KP170A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 170V 334V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6020 pcs Dátový hárok MART100KP170A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 170V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 334V
Napätie - porucha (Min) 189V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 100000W (100kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-5148
1086-5148-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole