MART100KP130AE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP130AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MART100KP130AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130V 254V CASE 5A
listoch: MART100KP130AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MART100KP130AE3
Číslo dielu MART100KP130AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 130V 254V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4264 pcs Dátový hárok MART100KP130AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 130V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 254V
Napätie - porucha (Min) 144V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 100000W (100kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-5137
1086-5137-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) - Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MART100KP130A
MART100KP130A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 130V 254V CASE 5A