MALCE8.5A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MALCE8.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1
listoch: MALCE8.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MALCE8.5A
Číslo dielu MALCE8.5A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4873 pcs Dátový hárok MALCE8.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 9.44V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-4113
1086-4113-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 100A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz