MA5KP26CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP26CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP26CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO204AR
listoch: MA5KP26CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP26CA
Číslo dielu MA5KP26CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 42.1V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4077 pcs Dátový hárok MA5KP26CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AR séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-3929
1086-3929-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 119A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MA5KP28AE3
MA5KP28AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 28V 45.5V DO204AR
Skladom: 4285 pcs
Stiahnuť ▼: MA5KP28AE3.pdf
RFQ
MA5KP26CAE3
MA5KP26CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 26V 42.1V DO204AR