MA5KP17CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP17CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP17CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO204AR
listoch: MA5KP17CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP17CA
Číslo dielu MA5KP17CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 17V 27.6V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5579 pcs Dátový hárok MA5KP17CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 17V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 27.6V
Napätie - porucha (Min) 18.9V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AR séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-3909
1086-3909-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 181A