MA5KP15A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP15A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP15A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO204AR
listoch: MA5KP15A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP15A
Číslo dielu MA5KP15A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 15V 24.4V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5697 pcs Dátový hárok MA5KP15A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 16.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3899
1086-3899-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 206A Kapacita @ Frekvencia -