MA5KP10A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP10A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP10A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO204AR
listoch: MA5KP10A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP10A
Číslo dielu MA5KP10A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 10V 17V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4455 pcs Dátový hárok MA5KP10A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17V
Napätie - porucha (Min) 11.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3875
1086-3875-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 294A Kapacita @ Frekvencia -