MA15KP75AE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP75AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP75AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 122V DO204AR
listoch: MA15KP75AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP75AE3
Číslo dielu MA15KP75AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 75V 122V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4469 pcs Dátový hárok MA15KP75AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 75V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 122V
Napätie - porucha (Min) 83.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3856
1086-3856-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 123A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MA15KP70CAE3
MA15KP70CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 70V 114V DO204AR
Skladom: 5469 pcs
Stiahnuť ▼: MA15KP70CAE3.pdf
RFQ
MA15KP78CA
MA15KP78CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 78V 126V DO204AR
Skladom: 5054 pcs
Stiahnuť ▼: MA15KP78CA.pdf
RFQ
MA15KP75A
MA15KP75A
popis: TVS DIODE 75V 122V DO204AR