LX8386-33IP
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX8386-33IP
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 1.5A TO220 POWER
listoch: LX8386-33IP.pdf
  • správa
Špecifikácie LX8386-33IP
Číslo dielu LX8386-33IP Výrobca Microsemi
popis IC REG LIN 3.3V 1.5A TO220 POWER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4704 pcs Dátový hárok LX8386-33IP.pdf
Odchod napätia (Max) 1.5V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení TO-220, Power séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 83dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220, Power
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 1.5A