LX8384B-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX8384B-33CDD
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC REG LDO 3.3V 5A TO263
listoch: LX8384B-33CDD.pdf
  • správa
Špecifikácie LX8384B-33CDD
Číslo dielu LX8384B-33CDD Výrobca Microsemi
popis IC REG LDO 3.3V 5A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5779 pcs Dátový hárok LX8384B-33CDD.pdf
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 4.75 V ~ 10 V
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C