LX2400ILG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
LX2400ILG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX2400ILG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie LX2400ILG
Číslo dielu LX2400ILG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5101 pcs Dátový hárok
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 25A (DC)
Napätie - porucha 2-LGA (7.5x11.5) séria IDEALSolar™
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia 2-LLGA
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobné číslo výrobcu LX2400ILG Rozšírený popis Diode Standard 24V 25A (DC) Surface Mount 2-LGA (7.5x11.5)
Konfigurácia diódy 250µA @ 20V popis DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA
Prúd - reverzné únik @ Vr 65mV @ 10A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 24V
Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 225°C