LX1882-33CDU
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX1882-33CDU
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8MSOP
listoch: LX1882-33CDU.pdf
  • správa
Špecifikácie LX1882-33CDU
Číslo dielu LX1882-33CDU Výrobca Microsemi
popis IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5607 pcs Dátový hárok LX1882-33CDU.pdf
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2V Napätie - vstup (Max) 4.4V
topológia Charge Pump Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 8-MSOP séria -
obal - Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 550kHz Detailný popis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 50mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Prúd - výstup 50mA Číslo základnej časti LX1882