JANS2N5004
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JANS2N5004
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TRANS NPN 80V 5A TO-59
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie JANS2N5004
Číslo dielu JANS2N5004 Výrobca Microsemi
popis TRANS NPN 80V 5A TO-59 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5895 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 80V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Typ tranzistorov NPN Balík dodávateľov zariadení TO-59
séria Military, MIL-PRF-19500/534 Výkon - Max 2W
obal Bulk Balík / puzdro TO-210AA, TO-59-4, Stud
Ostatné mená 1086-16137
1086-16137-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C (TJ)
Typ montáže Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia - Prechod -
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 5A 2W Stud Mount TO-59 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 50µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 5A