HS24040R
MicrosemiMicrosemi
HS24040R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HS24040R
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 240A HALFPAK
listoch: HS24040R.pdf
  • správa
Špecifikácie HS24040R
Číslo dielu HS24040R Výrobca Microsemi
popis DIODE SCHOTTKY 40V 240A HALFPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5023 pcs Dátový hárok HS24040R.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 550mV @ 240A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení HALF-PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro HALF-PAK Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Schottky, Reverse Polarity Detailný popis Diode Schottky, Reverse Polarity 40V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Prúd - reverzné únik @ Vr 12mA @ 40V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 240A
Kapacita @ Vr, F 10500pF @ 5V, 1MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HS23
HS23
výrobcovia: Apex Microtechnology
popis: HEATSINK WAKEFIELD 232-200AB
Skladom: 20087 pcs
Stiahnuť ▼: HS23.pdf
RFQ
HS2410800000G
HS2410800000G
výrobcovia: Anytek (Amphenol Anytek)
popis: 750 TB SP CLA PARALLEL/T
Skladom: 23231 pcs
Stiahnuť ▼: HS2410800000G.pdf
RFQ
HS24
HS24
popis: HEATSINK SMT
Stiahnuť ▼: HS24.pdf
HS2369A
HS2369A
výrobcovia: Microsemi
popis: NPN TRANSISTOR
Stiahnuť ▼:
HS24040
HS24040
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 240A HALFPAK