DSB0.2A20
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
DSB0.2A20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSB0.2A20
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 20V 200MA DO35
listoch: DSB0.2A20.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DSB0.2A20
Číslo dielu DSB0.2A20 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 20V 200MA DO35 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5691 pcs Dátový hárok DSB0.2A20.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 200mA
Napätie - porucha DO-35 séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odpor @ Ak, F 50pF @ 0V, 1MHz polarizácia DO-204AH, DO-35, Axial
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu DSB0.2A20 Rozšírený popis Diode Schottky 20V 200mA Through Hole DO-35
Konfigurácia diódy 5µA @ 20V popis DIODE SCHOTTKY 20V 200MA DO35
Prúd - reverzné únik @ Vr 500mV @ 200mA Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 20V
Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 125°C