CPT600150A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPT600150A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 150V TO244AB
listoch: CPT600150A.pdf
  • správa
Špecifikácie CPT600150A
Číslo dielu CPT600150A Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 150V TO244AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4334 pcs Dátový hárok CPT600150A.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 850mV @ 300A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení TO-244AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro TO-244AB Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Anode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 300A Chassis Mount TO-244AB Prúd - reverzné únik @ Vr 7mA @ 150V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 300A