CPT400100A
MicrosemiMicrosemi
CPT400100A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPT400100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 100V 200A TO244AB
listoch: CPT400100A.pdf
  • správa
Špecifikácie CPT400100A
Číslo dielu CPT400100A Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 100V 200A TO244AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5842 pcs Dátový hárok CPT400100A.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 890mV @ 200A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení TO-244AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro TO-244AB Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Anode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 200A Chassis Mount TO-244AB Prúd - reverzné únik @ Vr 5mA @ 100V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 200A