CPT12050A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPT12050A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 50V 60A TO244AB
listoch: CPT12050A.pdf
  • správa
Špecifikácie CPT12050A
Číslo dielu CPT12050A Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 50V 60A TO244AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5154 pcs Dátový hárok CPT12050A.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 800mV @ 120A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Balík dodávateľov zariadení TO-244AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro TO-244AB Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Anode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 50V 60A Chassis Mount TO-244AB Prúd - reverzné únik @ Vr 3mA @ 50V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 60A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CPT20145
CPT20145
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
Skladom: 5785 pcs
Stiahnuť ▼: CPT20145.pdf
RFQ
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE MODULE 50V 60A TO244AB