BZV55C75
MicrosemiMicrosemi
BZV55C75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZV55C75
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 75V DO213AA
listoch: BZV55C75.pdf
  • správa
Špecifikácie BZV55C75
Číslo dielu BZV55C75 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 75V DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 35958 pcs Dátový hárok BZV55C75.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 75V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 200mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení DO-213AA
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AA (Glass) Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis Zener Diode 75V ±6% Surface Mount DO-213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 52.2V
Číslo základnej časti BZV55C75
Súvisiace produkty
BZV55C6V8
BZV55C6V8
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE ZENER 6.8V DO213AA
Skladom: 32163 pcs
Stiahnuť ▼: BZV55C6V8.pdf
RFQ
BZV55C6V8-TP
BZV55C6V8-TP
výrobcovia: Micro Commercial Co
popis: DIODE ZENER 6.8V 500MW MINIMELF
Skladom: 1796447 pcs
Stiahnuť ▼: BZV55C6V8-TP.pdf
RFQ
BZV55C75 L1G
BZV55C75 L1G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 75V 500MW MINI MELF