BZV55C47
MicrosemiMicrosemi
BZV55C47 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZV55C47
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 47V DO213AA
listoch: BZV55C47.pdf
  • správa
Špecifikácie BZV55C47
Číslo dielu BZV55C47 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 47V DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 33798 pcs Dátový hárok BZV55C47.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 47V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 200mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení DO-213AA
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AA (Glass) Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis Zener Diode 47V ±6% Surface Mount DO-213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 32.9V
Číslo základnej časti BZV55C47
Súvisiace produkty
BZV55C4V3-TP
BZV55C4V3-TP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: DIODE ZENER 4.3V 500MW MINIMELF
Skladom: 1531014 pcs
Stiahnuť ▼: BZV55C4V3-TP.pdf
RFQ
BZV55C47 L0G
BZV55C47 L0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 47V 500MW MINI MELF
Skladom: 2145712 pcs
Stiahnuť ▼: BZV55C47 L0G.pdf
RFQ
BZV55C43 L0G
BZV55C43 L0G
Stiahnuť ▼: BZV55C43 L0G.pdf
BZV55C47 L1G
BZV55C47 L1G