BZV55C22
MicrosemiMicrosemi
BZV55C22 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZV55C22
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 22V DO213AA
listoch: BZV55C22.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
323 pcs
  • správa
Špecifikácie BZV55C22
Číslo dielu BZV55C22 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 22V DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 36595 pcs Dátový hárok BZV55C22.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 22V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 200mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení DO-213AA
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AA (Glass) Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis Zener Diode 22V ±6% Surface Mount DO-213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 15.4V
Číslo základnej časti BZV55C22
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZV55C24
BZV55C24
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE ZENER 24V DO213AA