APTSM120TAM33CTPAG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTSM120TAM33CTPAG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu POWER MODULE - SIC
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 134 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 134 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTSM120TAM33CTPAG
Číslo dielu APTSM120TAM33CTPAG Výrobca Microsemi
popis POWER MODULE - SIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134 pcs Dátový hárok
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 3mA Balík dodávateľov zariadení SP6
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 60A, 20V
Výkon - Max 714W obal Bulk
Balík / puzdro SP6 Prevádzková teplota -40°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7680pF @ 1000V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 408nC @ 20V
Typ FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge) Funkcia FET Silicon Carbide (SiC)
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1200V (1.2kV) Detailný popis Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1200V (1.2kV) 112A (Tc) 714W Chassis Mount SP6
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 112A (Tc)