APTM50DDA10T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM50DDA10T3G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 500V 37A SP3
listoch: 1.APTM50DDA10T3G.pdf2.APTM50DDA10T3G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM50DDA10T3G
Číslo dielu APTM50DDA10T3G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 500V 37A SP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2397 pcs Dátový hárok 1.APTM50DDA10T3G.pdf2.APTM50DDA10T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Balík dodávateľov zariadení SP3
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 18.5A, 10V
Výkon - Max 312W obal Bulk
Balík / puzdro SP3 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4367pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 96nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Dual) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 500V 37A 312W Chassis Mount SP3
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 37A