APTM100DA18T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100DA18T1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 40A SP1
listoch: 1.APTM100DA18T1G.pdf2.APTM100DA18T1G.pdf
  • správa
Špecifikácie APTM100DA18T1G
Číslo dielu APTM100DA18T1G Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1000V 40A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4761 pcs Dátový hárok 1.APTM100DA18T1G.pdf2.APTM100DA18T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SP1
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 216 mOhm @ 33A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 657W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro SP1 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 14800pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 570nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V Detailný popis N-Channel 1000V 40A (Tc) 657W (Tc) Chassis Mount SP1
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 40A (Tc)