APTM100A18FTG
MicrosemiMicrosemi
APTM100A18FTG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100A18FTG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 1000V 43A SP4
listoch: 1.APTM100A18FTG.pdf2.APTM100A18FTG.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 757 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM100A18FTG
Číslo dielu APTM100A18FTG Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 1000V 43A SP4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 757 pcs Dátový hárok 1.APTM100A18FTG.pdf2.APTM100A18FTG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 5mA Balík dodávateľov zariadení SP4
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 210 mOhm @ 21.5A, 10V
Výkon - Max 780W obal Bulk
Balík / puzdro SP4 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 10400pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 372nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Half Bridge) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V (1kV) Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 43A 780W Chassis Mount SP4
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 43A