APTGF90DA60TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTGF90DA60TG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 110A 416W SP4
listoch: APTGF90DA60TG.pdf
  • správa
Špecifikácie APTGF90DA60TG
Číslo dielu APTGF90DA60TG Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 110A 416W SP4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5896 pcs Dátový hárok APTGF90DA60TG.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 90A
Balík dodávateľov zariadení SP4 séria -
Výkon - Max 416W Balík / puzdro SP4
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor Yes
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 4.3nF @ 25V
vstup Standard Typ IGBT NPT
Detailný popis IGBT Module NPT Single 600V 110A 416W Chassis Mount SP4 Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 250µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 110A konfigurácia Single