APTDF200H120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTDF200H120G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
listoch: APTDF200H120G.pdf
  • správa
Špecifikácie APTDF200H120G
Číslo dielu APTDF200H120G Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1285 pcs Dátový hárok APTDF200H120G.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 1.2kV Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 3V @ 200A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení SP6
séria - obal Bulk
Balík / puzdro SP6 Prevádzková teplota -40°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Single Phase Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SP6
Prúd - reverzné únik @ Vr 150µA @ 1200V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 235A