APTDC40H601G
MicrosemiMicrosemi
APTDC40H601G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTDC40H601G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu POWER MODULE DIODE 600V 40A SP1
listoch: 1.APTDC40H601G.pdf2.APTDC40H601G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTDC40H601G
Číslo dielu APTDC40H601G Výrobca Microsemi
popis POWER MODULE DIODE 600V 40A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1098 pcs Dátový hárok 1.APTDC40H601G.pdf2.APTDC40H601G.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 600V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.8V @ 40A
technológie Silicon Carbide Schottky Balík dodávateľov zariadení SP1
séria - obal Bulk
Balík / puzdro SP1 Ostatné mená APTDC40H601GMI
APTDC40H601GMI-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Single Phase Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Silicon Carbide Schottky 600V Chassis Mount SP1
Prúd - reverzné únik @ Vr 800µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 40A