APTC90HM60T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTC90HM60T3G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 900V 59A SP3
listoch: APTC90HM60T3G.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 700 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTC90HM60T3G
Číslo dielu APTC90HM60T3G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 4N-CH 900V 59A SP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 700 pcs Dátový hárok APTC90HM60T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 6mA Balík dodávateľov zariadení SP3
séria CoolMOS™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 52A, 10V
Výkon - Max 462W obal Tray
Balík / puzdro SP3 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 100V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 540nC @ 10V Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge)
Funkcia FET Super Junction Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 900V
Detailný popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 900V 59A 462W Chassis Mount SP3 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 59A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
APTC90DSK12T1G
APTC90DSK12T1G
výrobcovia: Microsemi
popis: MOSFET 2N-CH 900V 30A SP1
Skladom: 4040 pcs
Stiahnuť ▼: APTC90DSK12T1G.pdf
RFQ
APTCFGP1VTR
APTCFGP1VTR
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V