APTC60VDAM24T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTC60VDAM24T3G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 600V 95A SP3
listoch: APTC60VDAM24T3G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTC60VDAM24T3G
Číslo dielu APTC60VDAM24T3G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 600V 95A SP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1633 pcs Dátový hárok APTC60VDAM24T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5mA Balík dodávateľov zariadení SP3
séria CoolMOS™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 47.5A, 10V
Výkon - Max 462W obal Tray
Balík / puzdro SP3 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Dual) Funkcia FET Super Junction
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 600V 95A 462W Chassis Mount SP3
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 95A