APTC60HM45T1G
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTC60HM45T1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 600V 49A SP1
listoch: 1.APTC60HM45T1G.pdf2.APTC60HM45T1G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTC60HM45T1G
Číslo dielu APTC60HM45T1G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 4N-CH 600V 49A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1509 pcs Dátový hárok 1.APTC60HM45T1G.pdf2.APTC60HM45T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 3mA Balík dodávateľov zariadení SP1
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 24.5A, 10V
Výkon - Max 250W obal Bulk
Balík / puzdro SP1 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V Detailný popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 600V 49A 250W Chassis Mount SP1
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 49A