APTC60DAM35T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTC60DAM35T1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 72A SP1
listoch: 1.APTC60DAM35T1G.pdf2.APTC60DAM35T1G.pdf
  • správa
Špecifikácie APTC60DAM35T1G
Číslo dielu APTC60DAM35T1G Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 600V 72A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4664 pcs Dátový hárok 1.APTC60DAM35T1G.pdf2.APTC60DAM35T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5.4mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SP1
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 35 mOhm @ 72A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 416W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro SP1 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 518nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V Detailný popis N-Channel 600V 72A (Tc) 416W (Tc) Chassis Mount SP1
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 72A (Tc)